window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-142474037-1', { 'anonymize_ip': true });

Trainers

//Trainers
Trainers

Trainers AV De Sprinter

Voornaam Achternaam E-mail Telefoon nr. Functie
Albert Pieter Venema apvenema@gmail.com 06-18260605 Recreanten trainer
Rina Kleijn-Coerts r.kleijn@avdesprinter.nl 06-21392890 Recreanten trainer
Jan van Elp j.vanelp@avdesprinter.nl Recreanten trainer
Ada Folio a.folio@avdesprinter.nl 06-38579117 Jeugd/G-Atleten trainer
Johan ten Kate j.tenkate@avdesprinter.nl 06-44384267 Recreanten trainer
Cor Knipmeijer c.knipmeijer@avdesprinter.nl 06-51280241 Jeugd trainer/coördinator
Ginie Lensen-Bakker g.lensen@avdesprinter.nl 06-33718833 Recreanten trainer
Daphne Dikkers d.dikkers@avdesprinter.nl Assistent Jeugd trainer
Rob Eikelboom r.eikelboom@avdesprinter.nl 06-51354364 Jeugd trainer
Hannelore van der Spek h.vdspek@avdesprinter.nl 06-42343946 Jeugd trainer
Gert Mulder Jeugd trainer
Wij gebruiken cookies, waaronder ook analytische en marketing cookies. U kunt hieronder aangeven welke cookies worden geplaatst. Lees onze Privacy Policy voor meer informatie. Instellingen Akkoord

Functionele cookies

Deze cookies zorgen alleen dat onze website goed functioneert.

Analytische cookies

Deze cookies volgen je op deze website. Hiermee help je ons de site te verbeteren.

Marketing cookies

Dit zijn cookies die worden gebruikt voor marketingdoeleinden