Trainers AV De Sprinter

Voornaam Achternaam E-mail Telefoon nr. Functie
Albert Pieter Venema apvenema@avdesprinter.nl 06-18260605 Recreanten trainer
Rina Kleijn-Coerts r.kleijn@avdesprinter.nl 06-21392890 Recreanten trainer
Jan van Elp j.vanelp@avdesprinter.nl Recreanten trainer
Ada Folio a.folio@avdesprinter.nl 06-38579117 Jeugd/G-Atleten trainer
Johan ten Kate j.tenkate@avdesprinter.nl 06-44384267 Recreanten trainer
Cor Knipmeijer c.knipmeijer@avdesprinter.nl 06-51280241 Jeugd trainer/coördinator
Ginie Lensen-Bakker g.lensen@avdesprinter.nl 06-33718833 Recreanten trainer
Rob Eikelboom r.eikelboom@avdesprinter.nl 06-51354364 Jeugd trainer
Hannelore van der Spek h.vdspek@avdesprinter.nl 06-42343946 Jeugd trainer
Gert Mulder Jeugd trainer
Niek Venema Jeugd trainer